shopping_cart0 Krepšelis

Duomenų apsauga


Asmens duomenų naudojimas ir apsauga

www.migdolai.lt svetainėje lankytojo pateikiamus asmens duomenis administruoja Vytautas kulvietis, verslo liudijimo nr., adresas J. Franko g. 8-7, LT-08431, Vilnius. Asmens duomenys tvarkomi remiantis sąžiningumo, teisėtumo ir skaidrumo principais, kurie įtvirtinti Bendrajame  duomenų apsaugos reglamente.

Kam reikalingi asmens duomenys?

 1. Užsakymo vykdymo tikslais: informuoti klientą apie užsakymo eigą, išrašyti sąskaitą, susisiekti su juo dėl apmokėjimo ir perdavimo ar pristatymo pageidaujamu adresu.
 2. Patogesniam svetainės naudojimui. Registruoti vartotojai įveda savo duomenis vieną kartą, o lankantis pakartotinai, jam tereikia prisijungti, o jo kontaktiniai duomenys jau išsaugoti svetainėje. Registruoti vartotojai gali peržiūrėti pirkimų istoriją , keisti savo duomenis, patogiai susisiekti su www.migdolai.lt administracija, peržiūrėti žinučių istoriją ir kt.
 3. Informavimui apie naujienas ir  akcijas. Jei asmuo pageidauja gauti naujienlaiškius, registruodamasis www.migdolai.lt svetainėje, jis  įveda savo el. pato adresą naujienlaiškio regsitracijai skirtame laukelyje. Jei asmuo naujienlaiškių nepageidauja, jam naujienos ar kita su užsakymu nesusijusi informacija nesiunčiama.

Kokius duomenis saugome?   

 1. Tapatybę atskleidžiančius duomenis:
  1. vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą, skirtus identifikuoti klientą ir išrašyti sąskaitą;
  2. telefono nr. ir el.pašto adresą, skirtus susisiekti su klientu dėl užsakymo eigos;
  3. pristatymo adresą, jei pageidaujamas prekių pristatymas;
  4. užsakymų ir mokėjimų istoriją;
  5. susirašinėjimo tarp lankytojo ir www.migdolai.lt atstovų žinutes, e-laiškus, atsiliepimus.

1.1.-1.3. duomenis lankytojas įveda pirmojo apsipirkimo arba registracijos metu. www.migdolai.lt nežino ir nesaugo lankytojo įvedamo slaptažodžio, nes jis yra užšifruotas ir neprieinamas kitiems asmenims.

 1. Techninius duomenis, kurie reikalingi svetainės funkcijų palaikymui:

2.1. IP (interneto protokolo) adresą;

2.2. naudojamą interneto naršyklę, jos versiją,  kalbą, teksto šriftą, ekrano dydį ir pan.

Šie duomenys svarbūs pagerinti svetainės turinio atvaizdavimą lankytojo naršyklėje ir palaikyti www.migdolai.lt svetainės funkcijas, kad lankytojas galėtų naudotis visomis jos galimybėmis. Techninę informacija gaunama slapukų dėka. Lankytojas gali nesutikti su slapukų naudojimu ir tokiu atveju ši informacija nėra renkama. Plačiau skaitykite “Slapukų naudojimas”.

Asmeniniai ir techniniai duomenys saugomi Lietuvos teritorijoje.

Duomenų atskleidimas kitiems asmenims

Jei klientas, pirkdamas prekę, pageidauja pristatyti užsakytas prekes norimu adresu ar į paštomatą, www.migdolai.lt administratorius gali perduoti pristatymo vykdymui reikalingus duomenis – pirkėjo vardą, pavardę (arba juridinio asmens pavadinimą), telefono nr., ir pristatymo adresą (arba paštomato adresą) pristatymo paslaugas vykdančiai įmonei.

Asmens duomenys taip pat gali būti perduoti Lietuvos Respublikos teisėtvarkos institucijoms bei Valstybinei mokesčių inspekcijai, jei bus būtinybė ir teisinis pagrindas šiuos duomenis atskleisti.

www.migdolai.lt administracija įsipareigoja neatskleisti jokios informacijos apie lankytojus kitiems asmenims.

Vartotojo slaptažodis yra šifruojamas be atkodavimo galimybės, todėl jis žinomas tik pačiam lankytojui.

Prisijungimo prie elektroninių mokėjimų sistemų įvedami Paysera ar bankų puslapiuose, todėl www.migdolai.lt administracijai ši informacija neprieinama.Slapukų naudojimas

www.migdolai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie renka informaciją apie lankytojo techninę ir programinę įrangą siekiant tinkamai atvaizduoti www.migdolai.lt svetainės turinį bei palaikyti jos funkcijas lankytojo naršyklėje. Slapukai yra nedideli informacijos vienetai (failai), kurie įrašomi lankytojo naršyklėje ir kurie renka bei perduoda duomenis  www.migdolai.lt svetainei apie lankytojo įrenginį. Slapukai, pradeda veikti, kuomet lankytojas duoda sutikimą juos naudoti pirmą kartą patekęs į svetainę. Dalis slapukų nustoja veikti ir yra ištrinami iš lankytojo naršyklės, kuomet ji uždaroma. Visgi yra slapukų, kurie lieka ilgam laikui tol, kol vartotojas jų neištrina pats. Skaitykite kaip išjungti slapukus.

Slapukai teikia informacijos apie lankytojo naudojamą kalbą, naudojamą teksto šriftą, ekrano dydį tam, kad svetainė būtų tinkamu būdu pritaikyta prie lankytojo naršyklės bei įrenginio ir kad svetainės turinys būtų deramai atvaizduotas ekrane. Slapukai reikalingi prekių krepšelio funkcijai palaikyti, įsiminti kokios prekės į jį įdėtos užsakymo vykdymui. Tam reikalingi duomenys apie naršyklės tipą, IP adresą.

Slapukai gali išsaugoti prisijungimo prie www.migdolai.lt duomenis ir prisiminti juos pakartotinai lankantis svetainėje. Slapukai taip pat saugo informaciją apie naršymo trukmę, naršymo sutrikimus, tam, kad ateityje šių sutrikimų galima būtų išvengti.

Taip pat naudojami saugos slapukai, kurie filtruoja ir apsaugo įrenginį nuo kenkėjiškų programų kodų įsiterpimo (angl. Cros-site scripting attacks).

Minėti slapukai renka techninę informaciją ir yra būtini užtikrinti sklandų naršymą ir visavertį svetainės funkcionavimą lankytojo įrenginyje. Kartą davus sutikimą naudoti slapukus, to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą besilankant www.migdolai.lt svetainėje, jei slapukai nebuvo ištrinti naršyklėje.

Daugiau apie slapukus Europos komisijos svetainėje.


Duomenų ištrynimas

Norint pašalinti savo paskyrą www.migdolai.lt  svetainėje ir ištrinti visus susijusius asmens duomenis, prašome rašyti laišką kulvietis.vytautas@gmail.com arba skambinti tel. +370 698 33844..

www.migdolai.lt administracija saugo visus pirkimo dokumentus LR teisės aktuose numatyta tvarka. Visgi klientai turi teisę “būti pamiršti” ir ištrinti visus su jais susijusius duomenis, įskaitant pirkimo dokumentus. Tokiu atveju reikia kreiptis raštu į www.migdolai.lt  administraciją.Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų

Kontaktai

© 2021. Migdolai.lt - kokybiškas maistas visai šeimai.